Labai šmaikštūs lietuviški memai!

Išjungti
2015-10-06 21:32 Pagrindinis meniu Svečių knyga Komiksai Žaidimai Tomo ir Džerio gerbėjų svetainė Pagrindinis puslapis Filmukai Filmai Apie Tomą ir Džerį ...ir dar šis tas

Apie Tomą ir Džerį

Apie šį projektą skaitykite čia

Truputis faktų

Tomas ir Džeris yra trumpi animaciniai filmukai, pradėti kurti 1940 metais, kuriuos sukūrė vieni žymiausių visų laikų animatorių Viliamas Hana ir Džozefas Barbera. Tiesa, dabar jau esama ir pilnametražių filmų. Filmukai išsiskiria itin netikėtais siužeto posūkiais bei juokingomis situacijomis, niekad nesibaigiančiomis gaudynėmis tarp peliuko Džerio ir katino Tomo. Šie personažai pasižymi aukštu (kaip žmogaus) intelektu, atkaklumu ir vaizduote. Praėjus daugiau nei 70 metų po pirmojo Tomo ir Džerio pasirodymo ekranuose, galima teigti, kad tai vienas sėkmingiausių tokio pobūdžio projektų per visą animacijos kūrimo istoriją. Tomo ir Džerio prekinis ženklas yra labai populiarus, vien jo panaudojimas ženkliai padidina prekės ar paslaugos populiarumą.

Pagrindiniai veikėjai

Katinas Tomas

Tomas - vienas iš dviejų pagrindinių personažų. Šis melsvai pilkas katinas pirmajame epizode buvo pavadintas Jasperu, tačiau vėliau buvo pervadintas Tomu. Jis - veržlus ir savimi pasitikintis vyriškos lyties atstovas, bandantis pagauti amžiną priešą Džerį. Filmukuose Tomas neretai įsimyli, Džeris, tuo pasinaudodamas, prikrečia jam dar daugiau kiaulysčių. Tomas taip pat turi ir kitų priešų, tokių kaip šuo Spaikas, tačiau jo prisibijo.

Peliukas Džeris

Džeris - didžiausias Tomo priešas ir pagrindinis jo taikinys pietums. Nedidelis vyriškos lyties gelsvai rudas peliukas amžinai prisiveria sau košės vogdamas maistą iš šaldytuvo, lakdamas Tomo pieną ar kitais būdais, kas sukelia Tomo įniršį ir norą susidoroti su šia pele. Tačiau, kaip ir Tomas, jis pasižymi žmogaus intelektu, neretai piešiamas net protingesnis už visus kitus veikėjus, tad dažniausiai filmukai baigiasi Džerio naudai.

Šuo Spaikas

Spaikas yra pilkas buldogų veislės šuo, pasižymintis griežtu, rūsčiu charakteriu, tačiau menkesniu intelektu (dažniausiai Tomui ir Džeriui pavyksta jį apmulkinti). Pirmuosiuose epizoduose jis buvo vadinamas žudiku. Jis mėgsta ramybę, yra teisingas ir veržlus, nelabai patinka katės, tačiau sutaria su pelėmis. Kai kuriuose filmukuose Spaikas vaizduojamas su mažuoju sūnumi Taiku, kurį jis labai myli ir bando apsaugoti nuo prastos aplinkos.

Šuo Taikas

Taikas yra Spaiko sūnus ir, kaip ir jo tėvas, nekenčia Tomo. Jis pasižymi beveik tokiu pačiu kaip ir Spaikas charakteriu, išvaizda, tik dėl savo menko dydžio ir jauno amžiaus nesugeba išgasdinti Tomo, todėl Spaikas dažnai atskuba jam į pagalbą. Taikas paprastai vaizduojamas kaip mielas ir geras.

Peliukas Tafis

Tafis - melsvai pilkas mažas peliukas, kurį dažniausiai globoja Džeris, nes mažylis dėl jauno amžiaus ir kvailumo greitai pakliūtų katinui į nagus. Pirmuosiuose epizoduose buvo vadinamas Niblesu. Tafis yra labai išdykęs ir dažnai prikrečia daugiau kvailysčių už patį Džerį. Paprastai vaizduojamas kaip alkanas ir itin ėdrus, galintis suvalgyti nepalyginamai daug maisto.

Aplankyk -> memai.lt